Автошкола LemursAutoskola Lemurs - viena no mūsdienīgākajām skolām Latvijā. Apmācām no jebkāda sagatavotības līmeņa ātri un kvalitatīvi. Mūsu skolā strādā pieredzējuši profesionāļi, labākie instruktori un pasniedzēji. Pateicoties mūsu komandas jaunākajai apmācības metodei un individuālai pieejai katram māceklim - mēs palīdzēsim jums iegūt tiesības rekord-ātros tempos. Autoskola Lemurs palīdzēs jums kļūt par pārliecinātu un drošu ceļu satiksmes dalībnieku.Отзывы

 • Дарья (2018-03-09 12:38:39)

  Отличная автошкола.За 3 месяца с правами. Преподаватель по теории все расжевывает и в рот кладет!Инструктор очень спокойный,все хорошо объяснял, (Юрий С.), все сдала с 1 раза.

 • Andris (2018-03-09 12:40:43)

  Lieliska autoskola. Ērta atrašanās vieta, labi pasniedz teorētisko apmācību un instruktori iemāca braukt visos sīkumos. Iesaku!

 • Nils (2018-03-09 12:42:03)

  Lieliska autoskola. Triju mēnešu laikā tiesības rokā. Patīkami un labsirdīgi pasniedzēji un instruktori. Noteikti iesaku iestāties šinī autoskolā!

 • Marija (2018-03-19 18:10:19)

  Konstantins Gimbickis labākais instruktors!!! Man tā patika braukšanas apmācības, ka es vnm gaidiju nākamo reizi. Apmācības norita ļoti draudzīgā atmosfērā un instruktors izturējās ļoti saprotoši. Mašīna autoskolā bija tāda pati kā CSDD eksāmenā, tāpēc bija ļoti ērti pielāgoties arī eksāmena laikā. Liels paldies Autoskolai Lemurs, un it īpaši instruktoram Konstantīnam Gimbickisam, par šo produktīvi pozitīvo pavadīto laiku!!!

Написать комментарий

 •